LV | EN
Rīgas medicīnas koledža

Global Wellnes Day.

Mēs sakām "Jā" Globall Wellness Day jeb Starptautiskajai labsajūtas dienai!

„Straptautiskās labsajūtas dienas” devīze – „Viena diena var mainīt visu jūsu dzīvi!”, kuras pamatā ir manifests - 7 soļi ceļā uz laimīgu dzīvi. Manifests aicina: 1) dzert vairāk ūdeni, 2) doties 1 stundu ilgā pastaigā, 3) pirkt vietējos ekoloģiskos produktus, 4) neizmantot plastmasas pudeles, 5) izdarīt labu darbu, 6) organizēt ģimenes vakariņas, 7) doties gulēt pulksten 22:00. Viss ļoti vienkārši un ikvienam pieejami, atliek tikai izvēlēties, kam jūs teiksiet „JĀ”.

Aicinām visus 11. jūnijā, Jūrmalā, Dzintaru mežaparkā, kur par godu šai dienai tiek organizētas joga nodarbības, bodyart, crossfit, TRX, dažādas bērnu izklaides un attīstošas nodarbības ar animatoriem, masāžu un veselīga uztura meistarklases.

system/application/uploads/file/Global Wellness Day/gwd_sm.jpg

27.05.2016.

Partneraugstskolas Medical University - Plovdiv vieslektoru vizīte LU RMK.

Erasmus+ programmas personāla mobilitātes ietvaros LU Rīgas Medicīnas koledžā no 09.05.2016. līdz 13.05.2016. viesojās Bulgāru vieslektores no koledžas ilggadējās partneraugstskolas Medical University - Plovdiv. Koledžai bija tas gods uzņemt asistenti N.Boychevu un asoc.prof. D.Tanevu. Vizītes ietvaros tika pārrunāti turpmākie sadarbības virzieni izglītībā un pētniecībā, kā arī iepazīta studiju un klīniskā vide Latvijā.

Abu augstākās izglītības iestāžu studenti un pasniedzēji ir laipni aicināti pieteikties mobilitātēm nākamajā akadēmiskajā gadā.

system/application/uploads/file/Bulgāru viesi/DSC_0511_jpg_sam.jpg

16.05.2016.

Sveicam Starptautiskajā Māsu dienā!

system/application/uploads/file/Māsu diena/apsveikums_masu_diena_sam.jpg

12.05.2016.

Aizritējusi Atvērto durvju diena LU Rīgas Medicīnas koledžā

Šodien  LU Rīgas Medicīnas koledžā norisinājās Atvērto durvju diena, kuras laikā visi intresenti ieguva informāciju par LU Rīgas Medicīnas koledžas piedāvātajām studiju programmām, uzņemšanas nosacījumiem,ieguvumiem studējot koledžā, kā arī iepazinās ar mācību procesa norisi, piedaloties praktiskajās nodarbībās.

system/application/uploads/file/Atvērto durvju diena 2016/DSC_0545_jpg_sam.jpg

system/application/uploads/file/Atvērto durvju diena 2016/DSC_0541_jpg_sam.jpg

11.05.2016.

DNB "Stipro skrējiens" 2016

Lepojamies ar mūsu koledžas stiprajiem studentiem, kuri 7. maijā, pieveica DNB "Stipro skrējiena" sarežģīto trasi.

system/application/uploads/file/Stipro skrējiens2016/stipro sk_sam.jpg

09.05.2016.

Aicinām uz Rožu stādīšanu.

Studenti turpina 2015.gadā aizsākto tradīciju - Rožu stādīšanu.

system/application/uploads/file/Rozu_stadisana2016/rozu_stad_2016_sam.jpg

05.05.2016.

LU RMK Izlaidums 29.06.2016.

system/application/uploads/file/Izlaidums 2016/A New Design_sam.jpg

05.05.2016.

Starptautiskā zinātniski-praktiskā studentu konference Student.Science.Health 2016

27. aprīlī norisinājās Šauļu Valsts koledžas Veselības zinātņu fakultātes rīkotā starptautiskā konference, par godu koledžas 70 gadu jubilejai. LU RMK  pārstāvēja Māszinību studiju programmas 2. kursa studentes ar referātu Distance Learning for Health Care Professionals - Challenges,Oppurtunities and Solutions.

system/application/uploads/file/Saulu_konf/DSC_0395_samazin.jpg

29.04.2016.

7. Latvijas Koledžu asociācijas boulinga turnīrs.

Paldies LU RMK komandai par koledžas goda aizstāvēšanu 7. Latvijas Koledžu asociācijas boulinga turnīrā.

system/application/uploads/file/Boulings 2016/DSC_1335_labs.jpg

27.04.2016.

Noslēgusies LU RMK talka.

Vakar, 20. aprīlī, spītējot nelabvēlīgajiem laikapstākļiem, koledžas studenti un darbinieki sakopa koledžai tuvumā esošo mežu. Paldies visiem čaklajiem talkotājiem!

system/application/uploads/image/Talka2016/talka_vid.jpg

21.04.2016.
Pievērs uzmanību

Global Wellnes Day.

Partneraugstskolas Medical University - Plovdiv vieslektoru vizīte LU RMK.

Sveicam Starptautiskajā Māsu dienā!

Aizritējusi Atvērto durvju diena LU Rīgas Medicīnas koledžā

DNB "Stipro skrējiens" 2016