LV | EN
Rīgas medicīnas koledža

Jaunumi

Starptautiskā zinātniski-praktiskā studentu konference Student.Science.Health 2016

27. aprīlī norisinājās Šauļu Valsts koledžas Veselības zinātņu fakultātes rīkotā starptautiskā konference, par godu koledžas 70 gadu jubilejai. LU RMK  pārstāvēja Māszinību studiju programmas 2. kursa studentes ar referātu Distance Learning for Health Care Professionals - Challenges,Oppurtunities and Solutions.

system/application/uploads/file/Saulu_konf/DSC_0395_samazin.jpg

29.04.2016.

11. maijā LU Rīgas Medicīnas koledžā norisināsies Atvērto durvju diena.

11. maijā plkst. 11.00 LU Rīgas Medicīnas koledžā norisināsies Atvērto durvju diena, kuras laikā varēsi iegūt aktuālo informāciju par LU Rīgas Medicīnas koledžas piedāvātajām studiju programmām, uzņemšanas nosacījumiem un ieguvumiem studējot koledžā.

Lai pieteiktos spied šeit

system/application/uploads/file/Atvērto durvju diena 2016/plakats_majaslapa_paliel.jpg

27.04.2016.

7. Latvijas Koledžu asociācijas boulinga turnīrs.

Paldies LU RMK komandai par koledžas goda aizstāvēšanu 7. Latvijas Koledžu asociācijas boulinga turnīrā.

system/application/uploads/file/Boulings 2016/DSC_1335_labs.jpg

27.04.2016.

Noslēgusies LU RMK talka.

Vakar, 20. aprīlī, spītējot nelabvēlīgajiem laikapstākļiem, koledžas studenti un darbinieki sakopa koledžai tuvumā esošo mežu. Paldies visiem čaklajiem talkotājiem!

system/application/uploads/image/Talka2016/talka_vid.jpg

21.04.2016.

Noslēdzies LU RMK Boulinga turnīrs.

6. aprīlī norisinājās LU RMK boulinga turnīrs. Par tiesībām koledžu parstāvēt Latvijas Koledžu asociācijas  Boulinga turnīrā cīnījās 9 komandas. 1. vietu komandu konkurencē izcīnīja studiju programmas Ārstniecība trešā kursa studenti Egita Kalpiša, Jānis Uļģis, Ruslands Urazmetovs un Oskars Ozoliņš. Tiesības pārstāvēt koledžu  izcīnīja 5 rezultatīvākie turnīra dalībnieki: Rūta Čepanone,Viktors Ļipsovs,Marina Subotjalo, Egita Kalpiša un Jānis Uļģis.

system/application/uploads/file/Boulings 2016/IMG-20160407-WA0007.jpg

07.04.2016.

Noslēgusies Atvērto durvju diena LU Rīgas Medicīnas koledžā!

Šodien  LU Rīgas Medicīnas koledžā norisinājās Atvērto durvju diena, kuras laikā skolēniem tika dota iespēja  iegūt aktuālo informāciju par LU Rīgas Medicīnas koledžas piedāvātajām studiju programmām, uzņemšanas nosacījumiem un ieguvumiem studējot koledžā.

system/application/uploads/file/Atvērto durvju diena 2016/m_l_sam3.jpg

system/application/uploads/file/Atvērto durvju diena 2016/m_l_sam2.jpg

23.03.2016.

Nordplus Norlys intensīvie kursi Tallinā

No š.g. 14. marta līdz 18. martam četri LU Rīgas Medicīnas koledžas studenti un pasniedzēja Inga Buceniece piedalījās Nordplus programmas NORLYS augstskolu tīkla intensīvajos kursos, kurus šogad organizēja Tallinas Veselības Aprūpes koledža Igaunijā. Šogad intensīvo kursu tēma bija The elderly in the future: Complementary therapies and ethical concerns. Programmas ietvaros, pasniedzējas I. Bucenieces vadībā, koledžas studenti veica pētījumu par veco ļaužu medus lietošanas paradumiem. Pētījuma rezultāti tika prezentēti Tallinā.

system/application/uploads/file/Intensīvie kursi Tallinā/rsz_img_2845.jpg

system/application/uploads/file/Intensīvie kursi Tallinā/rsz_img_3241.jpg

23.03.2016.

LU RMK jauns starptautiskās sadarbības partneris!

Vakar, 17.03.2016. LU Rīgas Medicīnas koledžas direktore Astra Bukulīte un Paņevežas koledžas direktors Egidijus Žukauskas, kā arī abu augstākās izglītības iestāžu starptautisko sakaru koordinatori tikās, lai izrunātu sadarbības iespējas un virzienus izglītībā un zinātnē, kā arī parakstītu Erasmus+ starp-institucionālo līgumu.

system/application/uploads/image/paneveza_3722.jpg

18.03.2016.

Valsts asinsdonoru centra izglītojošā nodarbība

Izsakām lielu paldies Valsts asinsdonoru centram par sniegto iespēju LU Rīgas Medicīnas koledžas studentiem piedalīties izglītojošā nodarbībā par asins ziedošanu, tās nozīmi un iespējām to darīt!

system/application/uploads/file/Asinsdonoru centra nodarbība/rsz_dsc_0893.jpg

16.03.2016.

Studiju process LU Rīgas Medicīnas koledžā

Šonedēļ studiju programmas "Masāža un hidroterapija" studenti nodarbībā "Specifiskas masāžas" apguva aromterapijas masāžas dažādos veidus un paņēmienus. Izmantojot ēteriskās eļļas studenti ieguva zināšanas, kāda ir aromterapijas masāžas pozitīvā un relaksējošā ietekme uz cilvēka organismu.

system/application/uploads/file/Masāža un hidroterapija/rsz_img_5519.jpg   system/application/uploads/file/Masāža un hidroterapija/rsz_img_5544.jpg

11.03.2016.
Pievērs uzmanību

11. maijā LU Rīgas Medicīnas koledžā norisināsies Atvērto durvju diena.

7. Latvijas Koledžu asociācijas boulinga turnīrs.

Noslēgusies LU RMK talka.

Noslēdzies LU RMK Boulinga turnīrs.

LU RMK logotips

RMK logotipi (zip)